Klawiatura
SteelSeries Apex 7 Brown Switch
Wideo 23Zdjęcia 7 |
SteelSeries Apex 7 Brown Switch |
|
Wbudowany wyświetlacz może wyświetlać różne informacje, w tym z gier, odtwarzacza i innych aplikacji. Ułatwia również pracę z różnymi rodzajami ustawień klawiatury. Możliwość nagrywania makr w locie.
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SteelSeries Apex 7 Brown Switch
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 Brown Switch | 820 zł |
SteelSeries Apex 7 Brown Switch Czarny | 749 zł |
Klawiatura STEELSERIES Apex 7 Brown Switch 64786 | 820 zł |
SteelSeries Apex 7 Brown Switch Czarny | 749 zł |
Steelseries Apex 7 Brown Switch Gaming Mechanical Keyboard Posrebrzany 135 | 1 065 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje SteelSeries Apex 7
Ceny na SteelSeries Apex 7 |
---|---|---|---|---|
SteelSeries Apex 7 Blue Switch | od 749 zł | 7 oferty | ||
SteelSeries Apex 7 Brown Switch | od 749 zł | 6 oferty | ||
SteelSeries Apex 7 Red Switch | od 799 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →