Nóż turystyczny Spyderco UK Penknife (C94BK)
Spyderco UK Penknife |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco UK Penknife
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spyderco C94PDBL UK Penknife S110V Dark Blue FRN | 917 zł |
Nóż składany Spyderco UK Penknife FRN Black Leaf Shape Plain (C94PBK) | 478 zł |
Nóż składany Spyderco UK Penknife Cobalt Blue FRN, Satin Plain CPM SPY27 b | 598 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →