Karta pamięci Sony XQD G Series 120 GB (QD-G120F)
Wideo 3Zdjęcia 3 |
Sony XQD G Series 120Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony XQD G Series 120 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony QDG120F Karta Pamięci Flash 128 GB | 842 zł |
Sony XQD G 120GB 440 mb/s (w magazynie!) | 1 235 zł |
Sony 120GB G Series XQD Memory Card ...nie z tej ziemi - OFERTY z KOSMOSU | 1 173 zł |
Karta pamięci Sony XQD G 120GB (440MB/s) (QDG120F) - Raty | 1 299 zł |
Sony 120GB XQD G Series 440/400 MB/s Raty 0 | 898 zł |
Karta pamięci Sony XQD G 120GB | 999 zł |
Sony Xqd G 120gb Memory Card Czarny QDG120F | 1 030 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony XQD G Series
Ceny na Sony XQD G Series |
---|---|---|---|---|
Sony XQD G Series 64 GB | od 520 zł | 7 oferty | ||
Sony XQD G Series 120 GB | od 842 zł | 7 oferty | ||
Sony XQD G Series 240 GB | od 1 560 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →