Konsola do gier Sony PlayStation 3 Super Slim
Wideo 22Zdjęcia 6 |
Sony PlayStation 3 Super Slim |
|
Odmiana motywu PlayStation 3 z jesieni 2012 roku, zmodyfikowana w kierunku zmniejszenia rozmiaru i wagi: jest prawie o jedną czwartą cieńsza i lżejsza od „zwykłej” smukłej wersji. Podobnie jak poprzednik, Super Slim jest zbudowany na 8-rdzeniowym procesorze 3,2 GHz i ma 256 MB pamięci RAM, ale pojemność dysku twardego jest dostępna w 2 wersjach - 12 i 500 GB. Obsługiwane nośniki - dyski optyczne do Blu-ray. Konsola posiada 2 porty USB oraz tradycyjny zestaw komunikacyjny - LAN, Wi-Fi, Bluetooth. Zawiera kontroler Dualshock 3.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony PlayStation 3 Super Slim
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony PlayStation 3 PS3 CECH-4000B 250GB Charcoal Black Game Console Unused | 1 962 zł |
Sony PlayStation 3 PS3 Super Slim Garnet Red 500GB Console CECH-4001C NEW | 7 520 zł |
SONY CECH4300C Playstation 3 500GB Console System Charcoal Black NTSC-J (J | 1 820 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości konsoli do gier Sony PlayStation 3 Super Slim:
Wyposażenie:
- Ostatnia cyfra w nazwie modelu (CECH-400X) wskazuje region dostawy. Te modele są technicznie takie same
- Podsystem wideo: GPU RSX (wspólny rozwój firm NVIDIA i SONY)
- Dźwięk: Dolby 7.1, przetwarzanie dźwięku jest wykonywane przez centralny procesor (Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD, AAC)
- Model CECH-4000A - wbudowana pamięć flash 12 GB
- Model CECH-4000B - wewnętrzny dysk twardy o pojemności 500 GB
Playstation 3 | PlayStation 3 Slim | PlayStation 3 Super Slim | |
Pojemność dysku twardego | 20 GB, 60 GB lub 80 GB | 120, 160, 250, 320 GB | 12 500 GB |
Gniazdo karty pamięci | Memory Stick, SD, CompactFlash | Nie | Nie |
Dźwięk | 5.1 | 5.1 | 7.1 |
Porty USB | 4 porty | 2 porty | 2 porty |
zużycie energii | 350 w | 250 w | 190 w |
Materiał korpusu | Błyszczący tworzywo sztuczne | Tworzywo sztuczne matowy | Tworzywo sztuczne matowy |
Wymiary (edytuj) | 98x325x274 mm | 65x290x290 mm | 60x290x230 mm |
Waga | 5 kg | 3,2 kg | 2,1 kg |
- PlayStation 3 Super Slim
- Gamepad z wibracjami Dualshock 3
- Kabel zasilający
- Kabel AV
- Kabel USB do ładowania gamepada
PolecamyPorównaj w tabeli →