Aparat fotograficzny Sony A9 II kit
Wideo 19Zdjęcia 8 |
Sony A9 II kit
bodykit
Alpha (bezlusterkowce)bezlusterkowiecwideo UltraHDRAWręczne ustawianie ostrości wideodotykowe ustawianie ostrościWi-FiBluetooth
Matryca:full frame, 24.2 MPix
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-51200
Zdjęcia seryjne:20 kl./s
Wyświetlacz:3 '', dotykowy, obrotowy
Dwa gniazda na karty pamięci. Matryca z wbudowaną pamięcią (DRAM). 693 pola AF (4D Focus). 12 stopni ekspozycji. Nagrywanie z czułością ISO do 204800.
Czy pełna klatka ma sens? Czy warto kupować aparat pełnoklatkowy?Czy warto wydawać pieniądze na kosztowną pełną klatkę, czy lepiej kupić aparat z matrycą APS-C?..
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów SonyW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Sony
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne A9 II kit
|
Rozszyfrowanie serii i oznaczenie aparatów SonyW tym artykule skupimy się na rozszyfrowaniu serii aparatów Sony
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony A9 II kit
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony A9 II body (ILCE-9M2) (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 21 999 zł |
Bezlusterkowiec Sony A9 Mark II - Raty , Darmowa dostawa (raty 0) | 21 999 zł |
SONY A9 II body Raty 0 | 21 590 zł |
Aparat cyfrowy Sony A9 II body Czarny (ILCE-9M2) | 19 891 zł |
Aparat cyfrowy Sony A9 II body - ILCE9M2 | (w magazynie) + rabat na statyw | 21 999 zł |
Aparat cyfrowy Sony A9 III + FE 300mm F2.8 GM OSS + wybrany telekonwerter | 63 999 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sony A9 II
Ceny na Sony A9 II |
---|---|---|---|---|
Sony A9 II body | od 32 199 zł | 3 oferty | ||
Sony A9 II kit | od 19 891 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →