Patelnia Smeg CKFF2801BLM 28 cm
Zdjęcia 9 |
Smeg CKFF2801BLM |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg CKFF2801BLM 28 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg CKFF2801BLM Indukcja Non-stick PTFE 28cm | 639 zł |
Patelnia SMEG CKFF2801BLM czarny o średnicy 28cm | linia 50'S STYLE d | 611 zł |
Patelnia SMEG CKFF2801BLM czarny | 28cm | linia 50's STYLE OFICJALNYP | 679 zł |
Patelnia SMEG CKFF2801BLM - (22) 877 77 77 | 611 zł |
Patelnia SMEG CKFF2801BLM -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 563 zł |
Patelnia SMEG CKFF2801BLM - (22) 877 77 77 | 611 zł |
Modyfikacje Smeg CKFF2801BLM
Ceny na Smeg CKFF2801BLM |
---|---|---|---|---|
Smeg CKFF2401BLM 24 cm | od 533 zł | 1 oferta | ||
Smeg CKFF2601BLM 26 cm | od 601 zł | 1 oferta | ||
Smeg CKFF2801BLM 28 cm | od 563 zł | 11 oferty | ||
Smeg CKFF3001BLM 30 cm | od 686 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →