Patelnia Smeg CKFF2601RDM 26 cm
Zdjęcia 6 |
Smeg CKFF2601RDM |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg CKFF2601RDM 26 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg CKFF2601RDM Indukcja Non-stick PTFE 26cm | 601 zł |
Patelnia SMEG CKFF2601RDM czerwony o średnicy 26cm | linia 50'S STYLE | 575 zł |
Smeg Patelnia ckff2601 rot | 645 zł |
Patelnia SMEG CKFF2601RDM Od ręki! Wysyłka w 24h! - (22) 877 77 77 | 379 zł |
Patelnia SMEG CKFF2601RDM OD RĘKI! -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 501 zł |
Patelnia SMEG CKFF2601RDM Od ręki! Wysyłka w 24h! - (22) 877 77 77 | 379 zł |
Modyfikacje Smeg CKFF2601RDM
Ceny na Smeg CKFF2601RDM |
---|---|---|---|---|
Smeg CKFF2401RDM 24 cm | od 299 zł | 5 oferty | ||
Smeg CKFF2601RDM 26 cm | od 379 zł | 6 oferty | ||
Smeg CKFF2801RDM 28 cm | od 563 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →