Patelnia Smeg CKFF3001BLM 30 cm
Zdjęcia 9 |
Smeg CKFF3001BLM |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg CKFF3001BLM 30 cm
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smeg CKFF3001BLM Indukcja Non-stick PTFE 30cm | 686 zł |
Patelnia SMEG CKFF3001BLM czarny o średnicy 30cm | linia 50'S STYLE d | 656 zł |
Patelnia SMEG CKFF3001BLM czarny | 30cm | linia 50's STYLE OFICJALNYP | 729 zł |
Patelnia SMEG CKFF3001BLM - (22) 877 77 77 | 656 zł |
Patelnia SMEG CKFF3001BLM -RATY 0 I tel. 22 266 82 20 ! | 605 zł |
Patelnia SMEG CKFF3001BLM - (22) 877 77 77 | 656 zł |
Modyfikacje Smeg CKFF3001BLM
Ceny na Smeg CKFF3001BLM |
---|---|---|---|---|
Smeg CKFF2401BLM 24 cm | od 487 zł | 7 oferty | ||
Smeg CKFF2601BLM 26 cm | od 530 zł | 11 oferty | ||
Smeg CKFF2801BLM 28 cm | od 563 zł | 6 oferty | ||
Smeg CKFF3001BLM 30 cm | od 605 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →