Dysk twardy Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Silicon Power 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Silicon Power.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Silicon Power Armor A60 1TB Czarny HD-EX-SLP-0004 | 249 zł |
Silicon Power ARMOR A60 2TB USB 3.0 Zielony | 329 zł |
Silicon Power Dysk zewnętrzny HDD Silicon Power Armor A60 (2TB; 2.5"; USB | 356 zł |
Dysk zewnętrzny SILICON POWER Armor A60, 2 TB, USB 3.0 | 345 zł |
Silicon Power ARMOR A60 2TB USB 3.0 Zielony | 329 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K
Ceny na Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Armor A60 2.5" SP500GBPHDA60S3K 500 GB | od 349 zł | 4 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP010TBPHDA60S3K 1 TB | od 286 zł | 1 oferta | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP020TBPHDA60S3K 2 TB | od 240 zł | 11 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP040TBPHDA60S3K 4 TB | od 538 zł | 14 oferty | ||
Silicon Power Armor A60 2.5" SP050TBPHDA60S3K 5 TB | od 642 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →