Ekspres do kawy Sencor SES 7015CH grafit
Zdjęcia 12 |
Sencor SES 7015CH grafit czarny grafit |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SES 7015CH grafit
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres SENCOR SES 7015CH | 1 550 zł |
Ekspres SENCOR SES 7015CH 41011117 | 1 550 zł |
Sencor Ses 7015np automatyczny ekspres do kawy sencor ses 7015ch | 2 173 zł |
Ekspres ciśnieniowy Sencor SES7015CH | 2 134 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Sencor SES 7015CH:
- Oświetlenie filiżanki
Modyfikacje Sencor SES 7015CH
Ceny na Sencor SES 7015CH |
---|---|---|---|---|
Sencor SES 7018BK czarny | od 1 360 zł | 6 oferty | ||
Sencor SES 7015CH grafit | od 1 550 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →