Ekspres do kawy ETA Nero Crema 8180 90000 czarny (ETA818090000)
Zdjęcia 8 |
ETA Nero Crema 8180 90000 czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Nero Crema 8180 90000 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ETA Nero II 818090000 | 1 689 zł |
Ekspres automatyczny ciśnieniowy ETA Nero Crema 818090000 z młynkiem | 1 699 zł |
Eta Ekspres automatyczny ciśnieniowy ETA Nero Crema 818090000 z młynkiem | 1 699 zł |
Ekspres ETA Nero II 818090000 | 1 689 zł |
Ekspres do kawy ETA Nero Crema 8180 90000 Czarne | 1 771 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →