Кавоварка Sencor SES 7018BK чорний
Фото 12 |
Sencor SES 7018BK чорний графіт чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SES 7018BK чорний
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SENCOR SES 7018BK 8590669308736 | 1 389 zł |
Ekspres SENCOR SES 7018BK | 1 360 zł |
Ekspres ciśnieniowy Sencor SES7018BK | 1 400 zł |
Ekspres SENCOR SES 7018BK 41012706 | 1 407 zł |
SENCOR SES 7018BK >> Wygodne czyszczenie > Prosty w obsłudze > | 1 396 zł |
Sencor SES 7018BK Automatyczny ekspres do kawy | 1 400 zł |
Додаткові функції і можливості кавоварки Sencor SES 7018BK:
- Підсвічування чашки
Модификації Sencor SES 7018BK
Ціни на Sencor SES 7018BK |
---|---|---|---|---|
Sencor SES 7015CH графіт | від 1 550 zł | 6 пропозицій | ||
Sencor SES 7018BK чорний | від 1 360 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →