Kuchenka Sencor SCP 2253
Zdjęcia 18 |
Sencor SCP 2253 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SCP 2253
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elektryczny podwójny ciepły płaski 2500W biały SCP 2253WH-EUE4 | 200 zł |
Sencor Scp 2254bk-eue4 kuchenka elektryczna sencor scp 2254bk-eue4 | 217 zł |
Płyta wolnostojąca Sencor SCP 2254BK-EUE4 | 163 zł |
Elektryczny podwójny gorący płaski 2500W czarny SCP 2254BK-EUE4 | 185 zł |
Sencor Scp 2253wh-eue4 kuchenka elektryczna sencor scp 2253wh-eue4 | 217 zł |
Płyta wolnostojąca Sencor SCP 2253WH-EUE4 | 214 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →