Плита Sencor SCP 2253
Фото 18 |
Sencor SCP 2253 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SCP 2253
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elektryczny podwójny ciepły płaski 2500W biały SCP 2253WH-EUE4 | 200 zł |
Kuchenka nastawna SENCOR SCP 2253WH-EUE4 | 217 zł |
Sencor Scp 2254bk-eue4 kuchenka elektryczna sencor scp 2254bk-eue4 | 217 zł |
Płyta wolnostojąca Sencor SCP 2254BK-EUE4 | 163 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →