Плита Sencor SCP 1763 BK чорний
Sencor SCP 1763 BK 2020 рікіндикатор тепла |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SCP 1763 BK чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchenka nastawna SENCOR SCP 1763BK | 150 zł |
Sencor Scp 1763bk-eue3 kuchenka ceramiczna sencor scp 1763bk | 217 zł |
Sencor SCP 1763BK kuchenka z promieniowaniem ciepła 123803 | 169 zł |
Sencor SCP 1763BK Kuchenka jednopalnikowa z promieniowaniem ciepła | 150 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →