Kuchenka Sencor SCP 1763 BK czarny
Sencor SCP 1763 BK 2020 rokwskaźnik ciepła |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SCP 1763 BK czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka nastawna SENCOR SCP 1763BK | 150 zł |
Sencor Scp 1763bk-eue3 kuchenka ceramiczna sencor scp 1763bk | 217 zł |
Sencor SCP 1763BK kuchenka z promieniowaniem ciepła 123803 | 169 zł |
Sencor SCP 1763BK Kuchenka jednopalnikowa z promieniowaniem ciepła | 150 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →