Kuchenka Sencor SCP 2263 BK czarny
Zdjęcia 10 |
Sencor SCP 2263 BK 2021 rokwskaźnik ciepła |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sencor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sencor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sencor SCP 2263 BK czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka nastawna SENCOR SCP 2263BK | 200 zł |
Sencor Scp 2263bk-eue3 kuchenka ceramiczna sencor scp 2263bk | 339 zł |
Sencor SCP 2263BK kuchenka z promieniowaniem ciepła 123806 | 229 zł |
Kuchenka ceramiczna SENCOR SCP 2263BK | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →