Kuchenka Clatronic DKP 3583 biały
Clatronic DKP 3583 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic DKP 3583 biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchenka nastawna CLATRONIC DKP 3583 | 213 zł |
Clatronic DKP 3583 kuchenka dwupłytowa 805098 | 213 zł |
Kuchenka elektryczna CLATRONIC DKP 3583 | 129 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości kuchenki Clatronic DKP 3583:
- Kontrolka pracy
PolecamyPorównaj w tabeli →