Плита Clatronic EKP 3582 білий
Clatronic EKP 3582 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Clatronic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Clatronic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Clatronic EKP 3582 білий
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kuchenka nastawna CLATRONIC EKP 3582 | 91 zł |
Płyta wolnostojąca Clatronic EKP 3582 | 87 zł |
Kuchenka elektryczna CLATRONIC EKP 3582 | 60 zł |
Додаткові функції і можливості плити Clatronic EKP 3582:
- Індикатор роботи
РекомендуємоПорівняти в таблиці →