Opona letnia Semperit Speed-Life 3 235/40 R18 95Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Life 3 235/40 R18 95Y 235/40 R18 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Life 3 235/40 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Speed-Life 3 (235/40 R18 95Y) 03725590000 | 518 zł |
Semperit Speed-Life 3 ( 235/40 R18 95Y XL EVc ) | 498 zł |
Semperit Speed-Life 3 ( 235/40 R18 95Y XL EVc ) 03725590000 | 492 zł |
Modyfikacje Semperit Speed-Life 3 235/40 R18 95Y
Ceny na Semperit Speed-Life 3 235/40 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Life 3 235/40 R18 95Y | od 492 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →