Opona letnia Pirelli Powergy 235/40 R18 95Y
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli Powergy 235/40 R18 95Y 235/40 R18 95 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli Powergy 235/40 R18 95Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Pirelli 235/40R18 Powergy 95Y - opony letnie 38823 | 479 zł |
Pirelli Powergy ( 235/40 R18 95Y XL ) 3882300 | 584 zł |
Pirelli Powergy (235/40 R18 95Y) 3882300 | 588 zł |
Pirelli Powergy ( 235/40 R18 95Y XL ) | 591 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli Powergy 235/40 R18 95Y
Ceny na Pirelli Powergy 235/40 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli Powergy 235/40 R18 95Y | od 479 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →