Dysk twardy Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D 20 TB
Wideo 4Zdjęcia 2 |
Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D 20 TB 18 TB20 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D 20 TB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Exos X20 - 20TB - Dysk twardy - ST20000NM007D - SATA-600 - 3.5" | 1 650 zł |
Seagate Enterprise ST20000NM007D dysk twardy 3.5" 20 TB ST20000NM007D | 1 894 zł |
Dysk serwerowy Seagate Exos X20 20TB 3.5'' SATA III (6 Gb/s) (ST20000NM007 | 1 734 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! SEAGATE Exos X20 20TB HDD SATA 6Gb/s 7200RPM 256MB cac | 1 704 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! Seagate 20TB ST20000NM007D REC 7200 - SATA - 3.5 - PAC | 1 338 zł |
Seagate Enterprise ST20000NM007D dysk twardy 3.5" 20 TB ST20000NM007D | 1 857 zł |
Seagate Exos X20 20TB 7200obr. 256MB - darmowy odbiór w 22 miastach i bezp | 1 999 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D
Ceny na Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X20 SATA ST18000NM003D 18 TB | od 1 660 zł | 3 oferty | ||
Seagate Exos X20 SATA ST20000NM007D 20 TB | od 1 338 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →