Dysk twardy Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST2000NM018B 2 TB
Seagate ST2000NM018B |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST2000NM018B 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Exos 7E10 - 2TB - Dysk twardy - ST2000NM018B - SAS3 - 3.5" | 685 zł |
Seagate Exos 7e10 St2000nm018b 3.5´´ 2tb Hard Disk Drive Zielony 3.5´´ 688 | 772 zł |
Seagate Exos 7e10 St2000nm018b 3.5´´ 4tb Hard Disk Drive Zielony 3.5´´ 688 | 973 zł |
Modyfikacje Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST2000NM018B
Ceny na Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST2000NM018B |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST2000NM018B 2 TB | od 685 zł | 3 oferty | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST6000NM020B 6 TB | od 1 032 zł | 3 oferty | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST8000NM018B 8 TB | od 1 186 zł | 2 oferty | ||
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SAS ST10000NM018B 10 TB | od 1 572 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →