Wędzisko Savage Gear SG2 Micro Game 198-5 (75575)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Savage Gear SG2 Micro Game 198-5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Savage Gear 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Savage Gear.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Savage Gear SG2 Micro Game 198-5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Savage Gear SG2 Micro Game 198 m wędka 15-5 g | 504 zł |
Savage Gear Sg2 Micro Game Spinning Rod Posrebrzany 1.98 m / 1.5-5 g 75575 | 257 zł |
Wędki Savage Gear SG4 Micro Game 1,5-5g 1,98 m | 257 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →