Dmuchany kajak Jilong Pathfinder 2
Jilong Pathfinder 2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jilong 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jilong.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jilong Pathfinder 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pathfinder Kajak 2-osobowy Pathfinder | 587 zł |
Kajak 2-osobowy Pathfinder | 587 zł |
Kajak 2-Osobowy Set 350X78X47Cm 34177 Jilong | 599 zł |
KAJAK 2-OSOBOWY SET 350x78x47CM 34177 | 463 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →