Opona letnia Sava Intensa HP2 215/60 R16 99V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Sava Intensa HP2 215/60 R16 99V 215/60 R16 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sava 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sava.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sava Intensa HP2 215/60 R16 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sava Intensa HP2 ( 215/60 R16 99V XL ) 547068 | 459 zł |
Sava Intensa HP2 (215/60 R16 99V) 547068 | 469 zł |
Sava Intensa HP2 ( 215/60 R16 99V XL ) | 459 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Sava Intensa HP2 215/60 R16 99V
Ceny na Sava Intensa HP2 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Sava Intensa HP2 215/60 R16 99V | od 459 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →