Opona letnia Semperit Speed-Life 3 215/60 R16 99V
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Semperit Speed-Life 3 215/60 R16 99V 215/60 R16 99 H 215/60 R16 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Semperit 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Semperit.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Semperit Speed-Life 3 215/60 R16 99V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Semperit Speed-Life 3 (215/60 R16 99V) 03725340000 | 537 zł |
Semperit Speed-Life 3 ( 215/60 R16 99V XL EVc ) 03725340000 | 531 zł |
Semperit Speed-Life 3 ( 215/60 R16 99V XL EVc ) | 538 zł |
Modyfikacje Semperit Speed-Life 3 215/60 R16 99V
Ceny na Semperit Speed-Life 3 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Semperit Speed-Life 3 215/60 R16 99H | od 506 zł | 3 oferty | ||
Semperit Speed-Life 3 215/60 R16 99V | od 531 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →