Opona letnia Hankook Ventus Prime4 K135 215/60 R16 99V
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Ventus Prime4 K135 215/60 R16 99V 215/60 R16 95 V 215/60 R16 99 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Ventus Prime4 K135 215/60 R16 99V
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/60 R16 99V) 1033617 | 787 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/60 R16 99V XL ) | 779 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 ( 215/60 R16 99V XL 4PR SBL ) 1029261 | 566 zł |
Opony letnie 215/60R16 99V Ventus Prime4 K135 Hankook | 490 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135 (215/60 R16 99V) 1029234 | 535 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Hankook Ventus Prime4 K135 215/60 R16 99V
Ceny na Hankook Ventus Prime4 K135 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 215/60 R16 95V | od 508 zł | 3 oferty | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 215/60 R16 99V | od 478 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →