Klawiatura
Satechi Slim Rechargeable Bluetooth Keypad
Zdjęcia 10 |
Satechi Slim Rechargeable Bluetooth Keypad |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Slim Rechargeable Bluetooth Keypad
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SATECHI Płaskie Aluminiowe Bezprzewodowe 18-Klawiszowe Rozszerzenie Klawia | 151 zł |
Satechi Aluminum Slim Rechargeable Wireless Bluetooth Keypad - Space Grey | 201 zł |
Klawiatura Satechi Aluminum Bluetooth (ST-SALKPM) | 141 zł |
Klawiatura bezprzewodowa SATECHI ST-SALKPS | 170 zł |
Satechi Slim Wireless Keypad BT (space gray) - darmowy odbiór w 22 miastac | 199 zł |
Satechi Slim Wireless Keypad - Silver - Blok numeryczny - Srebrny | 177 zł |
Klawiatura bezprzewodowa SATECHI ST-SALKPM | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →