Klawiatura
Satechi Slim X3 Bluetooth Backlit Keyboard
Zdjęcia 6 |
Satechi Slim X3 Bluetooth Backlit Keyboard |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Slim X3 Bluetooth Backlit Keyboard
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SATECHI Klawiatura Bluetooth Slim X3 z podświetleniem tła i blokiem cyfr k | 534 zł |
Satechi Slim X3 Backlit - Angielski - USA | 382 zł |
Satechi Slim X3 klawiatura z układem numerycznym Bluetooth USB-C space gr | 281 zł |
Satechi Slim X3 Bluetooth Backlit Keyboard and M1 Wireless Mouse Bundle | 280 zł |
Satechi Slim X3 Bezprzewodowa Klawiatura Z Podświetleniem | 333 zł |
Satechi Slim X3 Bluetooth Backlit (space gray) - darmowy odbiór w 22 miast | 349 zł |
SATECHI Podświetlana Płaska Bezprzewodowy Klawiatura X3 Bluetooth Z Przyci | 402 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →