Klawiatura
Satechi Slim X1 Bluetooth Backlit Keyboard
Zdjęcia 5 |
Satechi Slim X1 Bluetooth Backlit Keyboard |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Slim X1 Bluetooth Backlit Keyboard
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SATECHI Płaska Podświetlana Bezprzewodowy Klawiatura Bluetooth X1 Podświet | 313 zł |
Satechi Slim X1 Backlit (US English Layout) - Angielski - USA | 318 zł |
Satechi Slim X1 Bezprzewodowa Klawiatura Z Podświetleniem | 251 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →