Klawiatura
Satechi Bluetooth Extended Keypad
Zdjęcia 9 |
Satechi Bluetooth Extended Keypad 2020 rokwyspowa |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Bluetooth Extended Keypad
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SATECHI Rozszerzona Bezprzewodowy Klawiatura Numeryczna Bluetooth Płaska 3 | 166 zł |
Klawiatura Bezprzewodowa SATECHI ST-XLABKM | 202 zł |
Klawiatura Satechi Extended Wireless (ST-XLABKM) | 156 zł |
Satechi - Klawiatura Numeryczna Slim Na Bluetooth, Ciemnoszary | 229 zł |
Satechi Extended Wireless Keypad - klawiatura numeryczna bezprzewodowa | 219 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →