Klawiatura
Satechi Slim W1 Wired Backlit Keyboard
Zdjęcia 4 |
Satechi Slim W1 Wired Backlit Keyboard 2022 rokwyspowa |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Slim W1 Wired Backlit Keyboard
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Satechi Slim W1 - Klawiatury - Nordycki - Czarny | 357 zł |
Satechi Slim W1 Podświetlana Klawiatura Do Mac Os, Ciemnoszara | 269 zł |
Satechi Slim W1 Backlit (US English Layout) - Angielski - USA | 276 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →