Klawiatura
Satechi Slim W3 Wired Backlit Keyboard
Zdjęcia 5 |
Satechi Slim W3 Wired Backlit Keyboard 2022 rokwyspowa |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Satechi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Satechi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Satechi Slim W3 Wired Backlit Keyboard
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Satechi Klawiatura Slim W3 z podświetleniem tła i blokiem cyfr podświetlan | 397 zł |
Satechi Slim W3 Podświetlana Klawiatura Do Mac Os | 329 zł |
SATECHI Płaska Przewodowa Podświetlana Klawiatura W3 Z Przyciskami Numeryc | 313 zł |
SATECHI Slim W3 Podświetlana klawiatura przewodowa z klawiaturą cyfrową - | 323 zł |
Satechi Slim W3 Podświetlana Klawiatura Do Mac Os | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →