Klawiatura
HDWR typerCLAW-BN110
Zdjęcia 6 |
HDWR typerCLAW-BN110 |
|
Porty USB działają tylko wtedy, gdy klawiatura jest podłączona przewodowo do komputera
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HDWR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HDWR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HDWR typerCLAW-BN110
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HDWR Laptop klawiatura numeryczna z Bluetooth 2 x hub USB typerCLAW BN110 | 259 zł |
Klawiatura numeryczna do laptopa z Bluetooth, 2x HUB USB typerCLAW BN110 | 229 zł |
KLAWIATURA BLUETOOTH NUMERYCZNA 2x USB MEMBRANOWA | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →