Lodówka Samsung RB33B610FSA srebrny (RB33B610FSA/EF)
Zdjęcia 7 |
Samsung RB33B610FSA srebrny czarny srebrny |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RB33B610FSA srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Lodówka kombinowana Ecoflex RB33B610FSA/EF Wolnostojący No Frost S | 3 926 zł |
SAMSUNG Lodówka SAMSUNG RB33B610FSA/EF Metaliczny grafit | 2 499 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB33B610FSA Raty 0 - (22) 877 77 77 Indywid | 2 249 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB33B610FSA Raty 0 - (22) 877 77 77 Indywid | 2 249 zł |
Modyfikacje Samsung RB33B610FSA
Ceny na Samsung RB33B610FSA |
---|---|---|---|---|
Samsung RB33B610FBN czarny | od 2 270 zł | 9 oferty | ||
Samsung RB33B610FSA srebrny | od 2 249 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →