Lodówka Samsung BeSpoke RB34A7B5CAP (RB34A7B5CAP/EF)
Zdjęcia 12 |
Samsung BeSpoke RB34A7B5CAP |
|
Możliwość stylizacji za pomocą ozdobnych paneli.
Należy określić obecność i kolor paneli dekoracyjnych.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung BeSpoke RB34A7B5CAP
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Samsung Bespoke RB34A7B5CAP | 2 999 zł |
Lodówka Samsung RB34A7B5CAP BESPOKE No Frost 344L | 2 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB34A7B5CAP lodówka wolnostojąca | drzwi do | 2 989 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB34A7B5CAP I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 2 849 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB34A7B5CAP Biała RB34A7B5CAP/EF | 2 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB34A7B5CAP lodówka wolnostojąca | drzwi do | 2 989 zł |
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Lodówka Samsung Bespoke jest elegancka. Z panelami szklanymi wygląda bardzo okazale i rzuca się w oczy, natomiast z panelami metalowymi jest bardziej stonowana, ale dzięki temu lepiej się kamufluje i wygląda bardziej jak mebel. Montaż paneli zajął kurierowi 30sekund więc zdecydowanie nie jest się skazanym na ten sam kolor przez cały okres użytkowania lodówki. Lodówka pracuje wydajnie i dobrze trzyma temperaturę. Szczególnie zadowolona jestem z komory świeżości, warzywa i owoce zachowują dłużej świeżość, a sałatki na drugi dzień po przygotowaniu wciąż smakują świeżo. Lodówka ma dobrą relację ceny do jakości i tym samym ją polecam. Oceniam 5/5 Pojemna, ładna, żywność zachowuje świeżość. Jest głęboka ma prawie 66cm i nie wszędzie się zmieści ViolaC: używam Samsung BeSpoke RB34A7B5CAP mniej niż miesiąc |
Dodaj opinię
PolecamyPorównaj w tabeli →