Холодильник Samsung BeSpoke RB34A7B5CAP (RB34A7B5CAP/EF)
Фото 12 |
Samsung BeSpoke RB34A7B5CAP |
|
Можливість стилізувати декоративними панелями.
Наявність і колір декоративних панелей потрібно уточнювати.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung BeSpoke RB34A7B5CAP
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka Samsung Bespoke RB34A7B5CAP | 2 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB34A7B5CAP lodówka wolnostojąca | drzwi do | 2 989 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB34A7B5CAP I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 2 849 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Samsung RB34A7B5CAP Biała RB34A7B5CAP/EF | 2 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RB34A7B5CAP lodówka wolnostojąca | drzwi do | 2 989 zł |
#PromocjaSamsungCashbackBespoke Lodówka Samsung Bespoke jest elegancka. Z panelami szklanymi wygląda bardzo okazale i rzuca się w oczy, natomiast z panelami metalowymi jest bardziej stonowana, ale dzięki temu lepiej się kamufluje i wygląda bardziej jak mebel. Montaż paneli zajął kurierowi 30sekund więc zdecydowanie nie jest się skazanym na ten sam kolor przez cały okres użytkowania lodówki. Lodówka pracuje wydajnie i dobrze trzyma temperaturę. Szczególnie zadowolona jestem z komory świeżości, warzywa i owoce zachowują dłużej świeżość, a sałatki na drugi dzień po przygotowaniu wciąż smakują świeżo. Lodówka ma dobrą relację ceny do jakości i tym samym ją polecam. Oceniam 5/5 Pojemna, ładna, żywność zachowuje świeżość. Jest głęboka ma prawie 66cm i nie wszędzie się zmieści ViolaC: користуюся Samsung BeSpoke RB34A7B5CAP менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →