Podkaszarka Ryobi RY18LT23A-0 (5133005457)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Ryobi RY18LT23A-0
Silnik:elektryczny (akumulator)
Akumulator:18 V, brak w zestawie
System cięcia:rotacyjny
Szerokość robocza:23 cm
Trzonek:prosty
Waga:1.31 kg
Model Ryobi RY18LT23A-0 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, model RY18LT23A-120 jest dostarczany z jednym akumulatorem 2 Ah i ładowarką, a RY18LT23A-220 jest dostarczany z dwoma akumulatorami 2 Ah i ładowarką
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne RY18LT23A-0
|
Kosiarka czy trymer: co lepiej wybrać?Rozważamy nad specyfiką różnego rodzaju sprzętu ogrodniczego do koszenia trawy
Jak wybrać kosiarkęZalecenia i przydatne wskazówki dotyczące wyboru kosiarek do pielęgnacji trawnika
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ryobi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ryobi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ryobi RY18LT23A-0
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ryobi Ry18Lt23A-0 5133005457 Podkaszarka Akumulatorowa Zielony 23 cm | 199 zł |
Ryobi RY18LT23A-0 DO-EO-POD-RYO-097 | 219 zł |
Podkaszarka akumulatorowa ONE+ 18V, szerokość koszenia 23 cm 5133005457 | 249 zł |
Podkaszarka Ryobi RY18LT23A-0 XXX | 269 zł |
Podkaszarka akumulatorowa Ryobi RY18LT23A-0 5133005457 | 244 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Ryobi RY18LT23A-0
Ceny na Ryobi RY18LT23A-0 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RY18LT23A-120 | od 440 zł | 5 oferty | ||
Ryobi RY18LT23A-220 | od 405 zł | 2 oferty | ||
Ryobi RY18LT23A-0 | od 199 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →