Karma dla kotów Royal Canin Early Renal 3.5 kg
Royal Canin Early Renal 3.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Royal Canin Early Renal 3.5 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Royal Canin Veterinary Feline Early Renal - 3,5 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Przewlekła niewydolność nerek u kotów może objawiać się różnymi symptomami, takimi jak utrata masy ciała, utrata apetytu czy częste wymioty. Dietetyczna karma Royal Canin Veterinary Feline Early Renal jest pełnoporcjową dietą wspomagająca funkcjonowanie nerek w przewlekłej niewydolności nerek. Dietetyczna karma sucha Royal Canin charakteryzuje się niską zawartością fosforu i formułą bogatą w substancje witalne, takie jak przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 143 zł |
ROYAL CANIN Veterinary EARLY RENAL 3,5 kgROYAL CANIN® Early Renal to zbilansowana i bogata w składniki odżywcze receptura, opracowana specjalnie w celu wspierania ner... więcejek Twojego kota w przypadku wczesnego stadium problemu niewydolności nerek. Wczesne wspomaganie funkcji nerek Synergiczne połączenie przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 130 zł |
Royal Canin ROYAL CANIN Cat Early Renal - sucha karma dla dorosłych kotówBEZ CUKRU: Brak danychBEZ LAKTOZY: Brak danychBez soi: NieBezglutenowe Akces-markt.plZłóż skargę | 175 zł |
ROYAL CANIN Cat Early Renal 3,5 kg sucha karma dla dorosłych kotów z choroWeterynaryjna karma dla kotów z chorobami nerek. Zalecana w przypadku:- Przewlekłej choroby nerek z azotemią (stadium 2 do 4... więcejwg IRIS)- Nowotworów kamicy szczawianowo-wa Fera.plZłóż skargę | 143 zł |
Royal Canin Veterinary Feline Early Renal - 3,5 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Rozpoczynającą się przewlekłą niewydolność nerek u kotów można rozpoznać na podstawie symptomów takich jak utrata wagi, zmniejszenie apetytu lub częste wymioty. Po postawieniu diagnozy oprócz leczenia weterynaryjnego warto zadbać o prawidłową dietę kota. Royal Canin Veterinary Feline Early Renal to karma pełnoporcjowa dla kotów z przewlekłą Bitiba.plZłóż skargę | 139 zł |
ROYAL CANIN Early Renal Feline 3,5kgZalecana w przypadku: - Początkowego stadium przewlekłej choroby nerek* (stadium 1 oraz początek stadium 2 wg IRIS) Oraz/ lub... więcej- kotów starszych w wieku powyż... EmpikZłóż skargę | 145 zł |
Royal Canin Veterinary Feline Early Renal - 2 x 3,5 kgPorady ogólne: Przed użyciem zaleca się zasięgnięcie porady lekarza weterynarii. Podczas podawania karmy dietetycznej należy... więcejregularnie odwiedzać rodzinnego lekarza weterynarii w celu przeprowadzenia badań kontrolnych. Jeśli stan zdrowia kota ulegnie pogorszeniu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady weterynarza. Przewlekła niewydolność nerek u kotów może objawiać się różnymi symptomami, takimi jak utrata masy ciała, utrata apetytu czy częste wymioty. Dietetyczna karma Royal Canin Veterinary Feline Early Renal jest pełnoporcjową dietą wspomagająca funkcjonowanie nerek w przewlekłej niewydolności nerek. Dietetyczna karma sucha Royal Canin charakteryzuje się niską zawartością fosforu i formułą bogatą w substancje witalne, takie jak przeciwutleniac Zooplus.plZłóż skargę | 275 zł |
Seria Royal Canin Vet Care Nutrition (dla wykastrowanych kotów)Porównaj w tabeli →
od 393 zł
sucha karma, 12 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: drób, kukurydza, błonnik, pszenica, tłuszcze, minerały, super premium
od 70 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, v sostave: mięso, ryby, podroby warzywne, super premium
od 136 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: drób, kukurydza, błonnik, pszenica, tłuszcze, minerały, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: drób, kukurydza, błonnik, pszenica, tłuszcze, minerały, super premium
od 63 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: drób, kukurydza, błonnik, pszenica, tłuszcze, minerały, super premium
od 332 zł
sucha karma, 8 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: drób, kukurydza, błonnik, pszenica, tłuszcze, minerały, super premium
od 84 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 122 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 50 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso, podroby, zboża, oleje, tłuszcze, ekstrakty białkowe, minerały, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 137 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na skórę i sierść, v sostave: mięso, ryby, podroby warzywne, super premium
od 61 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 405 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: kukurydza, gluten, białko drobiowe, ryż, pszenica, super premium
od 228 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 84 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: kukurydza, gluten, białko drobiowe, ryż, pszenica, super premium
od 130 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 128 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 61 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 1 szt., wiek: od 7. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: mięso i podroby, zboża, mięczaki i skorupiaki, białka, super premium
Modyfikacje Royal Canin Early Renal
Ceny na Royal Canin Early Renal |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Early Renal 400 g | od 20 zł | 2 oferty | ||
Royal Canin Early Renal 1.5 kg | od 61 zł | 6 oferty | ||
Royal Canin Early Renal 3.5 kg | od 130 zł | 7 oferty | ||
Royal Canin Early Renal 6 kg | od 228 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 122 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na stawy, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 113 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk, białko drobiowe, ryż, gluten, pszenica, skrobia, tłuszcz, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na otyłość, na nerki, v sostave: indyk (20%), ryż (14%), warzywa, zboża, witaminy, minerały, super premium
od 113 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: łosoś (20%), ryż (16%), warzywa, płatki zbożowe, witaminy, minerały, super premium
od 122 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na nerki, v sostave: białka, zboża, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 113 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: królik, ryż, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 117 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: łosoś 18%, zboża (jęczmień 8%), tłuszcz, białka, premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 52 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak (20%), ryż (14%), białka, zboża, jajka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium