Prostownica Remington Wet2Straight S7350
Wideo 10Zdjęcia 5 |
Remington Wet2Straight S7350 |
|
Lokówka jest używana w taki sam sposób jak prostownica, a płytki odparowują nadmiar wody przez otwory wentylacyjne specjalnie zaprojektowane do suszenia i prostowania w tym samym czasie. Gotowy do użycia w 15 sekund.
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Remington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Remington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Remington Wet2Straight S7350
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Remington prostownica do włosów na suche i mokre włosy otwory odparowują n | 180 zł |
Prostownica do włosów Remington Wet2Straight S7350 | 203 zł |
Remington Prostownica do włosów Wet 2 Straight S7350 HPREMPRS7350000 | 180 zł |
Remington S7350 AGDM-PRO-REM-077 | 201 zł |
Remington Prostownica do włosów Wet 2 Straight S7350 48308 | 206 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →