Serwer plików NAS QNAP TS-h1090FU-7 RAM 128 GB
Zdjęcia 4 |
QNAP TS-h1090FU-7 RAM 128 GB RAM 64 GBRAM 128 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog QNAP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele QNAP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup QNAP TS-h1090FU-7 RAM 128 GB
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
QNAP TS-h1090FU-7302P-128G 10-Bay U2 All-Flash AMD EPYC 2X PCIe Gen4 x16 2 | 53 949 zł |
Serwer plików Qnap TS-h1090FU (TS-h1090FU-7302P-128G) | 40 099 zł |
QNAP TS-h1090FU serwer NAS Rack (1U) sieć LAN TS-H1090FU-7302P-128G | 44 041 zł |
Serwer plików NAS QNAP TS-h1090FU-7302P-128G | 46 655 zł |
Qnap Ts-h1090fu-7302p-128g Nas Przezroczysty | 50 257 zł |
Serwer plików Qnap TS-h1090FU (TS-h1090FU-7302P-128G) | 43 760 zł |
Modyfikacje QNAP TS-h1090FU-7
Ceny na QNAP TS-h1090FU-7 |
---|---|---|---|---|
QNAP TS-h1090FU-7 RAM 64 GB | od 29 326 zł | 7 oferty | ||
QNAP TS-h1090FU-7 RAM 128 GB | od 40 099 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →