Opona letnia Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley
Wideo 6Zdjęcia 12 |
Wybierz rozmiar opony
Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley 275/35 R22 104 W Volvo 275/35 R22 104 Y Bentley |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pirelli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pirelli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pirelli P Zero PZ4 LS (275/35 R22 104Y) 3287300 | 2 007 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 275/35 ZR22 (104Y) XL B ) 3287300 | 2 072 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 275/35 ZR22 (104Y) XL B ) | 2 097 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley
Ceny na Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104W Volvo | od 1 257 zł | 4 oferty | ||
Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley | od 2 007 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →