Літня шина Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley 275/35 R22 104 W Volvo 275/35 R22 104 Y Bentley |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 LS (275/35 R22 104Y) 3287300 | 2 007 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 275/35 ZR22 (104Y) XL B ) | 2 097 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 275/35 ZR22 (104Y) XL B ) 3287300 | 1 953 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley
Ціни на Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104W Volvo | від 1 257 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley | від 1 953 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →