Літня шина Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104W Volvo
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104W Volvo 275/35 R22 104 W Volvo 275/35 R22 104 Y Bentley |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104W Volvo
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 LS (275/35 R22 104W) 3635200 | 1 362 zł |
Opona Pirelli 275/35R22 P-ZERO L.S 104W PNCS VOL XL - opony terenowe 36352 | 1 257 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 275/35 R22 104W XL PNCS, VOL ) 3635200 | 1 366 zł |
Pirelli P Zero PZ4 LS ( 275/35 R22 104W XL PNCS, VOL ) | 1 381 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104W Volvo
Ціни на Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104W Volvo |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104W Volvo | від 1 257 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 275/35 R22 104Y Bentley | від 1 951 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →