Golarka elektryczna Philips Series 3000 S3233/52
Wideo 3Zdjęcia 11 |
Philips Series 3000 S3233/52 |
|
Wydajna i łatwa w obsłudze golarka rotacyjna firmy Philips, pozycjonowana przez producenta w budżetowym segmencie cenowym. Posiada wydajny system golenia, zasilanie bateryjne i pełną ochronę przed wilgocią w ergonomicznej konstrukcji. Golarka elektryczna Philips Series 3000 S3233/52 jest wyposażona w trzy głowice golarki PowerCut z 5-kierunkowym obracaniem, które dopasowuje się do konturów twarzy i szyi użytkownika, zapewniając precyzyjne i wydajne cięcie.
Głowice wyposażone są w 27 samoostrzących się ostrzy PowerCut, które przycinają włosy tuż nad poziomem skóry. A wbudowany trymer posłuży jako doskonałe rozwiązanie do wyrównywania wąsów i bokobrodów. Model obsługuje zarówno klasyczne golenie na sucho, jak i na mokro, w tym pianką/żelem. Wbudowany akumulator zapewnia do 60 minut ciągłej pracy i wymaga takiej samej ilości do pełnego naładowania, a 3-poziomowy wskaźnik na obudowie pokazuje aktualny poziom naładowania. Producent zapewnia jednak również funkcję szybkiego 5-minutowego ładowania, która wystarcza na jedną sesję golenia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips Series 3000 S3233/52
Philips Series 3000 S3233/52 Elektryczna Golarka na Sucho i na Mokro S3233 | 306 zł |
Golarka PHILIPS S3233/52 | 464 zł |
Philips 3000 series Wet or Dry S3233/52 | 479 zł |
Modyfikacje Philips Series 3000 S3233/52
Ceny na Philips Series 3000 S3233/52 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 3000 S3233/52 | od 306 zł | 4 oferty | ||
Philips Series 3000 S3232/52 | od 279 zł | 2 oferty | ||
Philips Series 3000 S3231/52 | od 411 zł | 2 oferty |