Golarka elektryczna Philips OneBlade Pro QP6651 (QP6651/61)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Philips OneBlade Pro QP6651 |
|
Wszechstronna ładowalna maszynka do golenia na mokro/na sucho, która może służyć również jako urządzenie do stylizacji ciała i trymer. Przeznaczony do strzyżenia, wygładzania, konturowania i golenia włosów dowolnej długości. Charakteryzuje się zwiększoną autonomią i rozbudowanym opakowaniem, w tym podstawką ładującą, dodatkowym wymiennym ostrzem oraz etui podróżnym, które przyda się podczas transportu na wyjazdy, podróże i wyjazdy służbowe.
Producent pozycjonuje się jako produkt ze średniej kategorii cenowej, skierowany do mężczyzn, którzy noszą kilkudniowy zarost, wąsy, brody, dokładnie kontrolują stan włosów i zarostu. Charakterystyczny system opatentowanych, innowacyjnych powlekanych ostrzy z zaokrąglonymi końcówkami zapewnia maksymalny komfort golenia. Taka jednostka tnąca wykonuje do 12 000 ruchów na sekundę, całkowicie goląc zarówno krótkie jednodniowe włosie, jak i długie włosy.
Uniwersalna golarka Philips OneBlade Pro QP6651 umożliwia przycinanie brody za pomocą regulowanego grzebienia (14 ustawień długości). Za pomocą takiego urządzenia możesz niezależnie symulować obraz wizualny: od lekkiego nieogolonego i nieostrożnego stylu po pełnoprawną brodę. Obrotowa głowica maszynki precyzyjnie dopasowuje się do konturów twarzy, zapewniając komfortowe usuwanie włosków w dowolnej okolicy, a dwustronne ostrze można przesuwać w dowolnym kierunku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Philips 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Philips.
Kup Philips OneBlade Pro QP6651
Wszystkie ceny 16 →PHILIPS Golarka PHILIPS QP6651/61 OneBlade 360 Pro Face + Body Czarno-sreb | 399 zł |
Philips OneBlade Pro QP6651 Face + Body | 428 zł |
PHILIPS OneBlade Pro 360 Face + Body QP6651/61 | 368 zł |
Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 | 399 zł |