Kamera lustrzana Pentax KF kit 18-55
Wideo 2Zdjęcia 34 |
Amatorska lustrzanka cyfrowa firmy Pentax, wydana pod koniec 2022 roku. Tak naprawdę model jest nieco ulepszoną wersją aparatu Pentax K-70 z oferty modelowej 2016. Zwiększyła rozdzielczość 3-calowego ekranu dotykowego na obrotowym zawiasie (z 921 tys. pikseli do 1,04 mln punktów) i dodała trzy nowe, niestandardowe tryby obrazu: Satobi, Bleach Bypass i Cross Processing. W aparacie znajdują się także preinstalowane tryby Kyushu i Katen Custom Image – do korzystania z nich wymagane są specjalne obiektywy.
Wewnątrz zestawu Pentax KF zainstalowano stabilizowany przetwornik obrazu w formacie APS-C o rozdzielczości 24 MP. Wizjer aparatu ma konstrukcję z pryzmatem pentagonalnym. W trybie zdjęć seryjnych model rozwija prędkość do 6 kl./s. Sekwencja wideo zapisywana jest do lustrzanki cyfrowej w maksymalnej rozdzielczości klatki Full HD – 1920x1080 pikseli przy 60 kl./s. Model został wyposażony w bezprzewodowy adapter Wi-Fi, port ładowania USB typu C, wbudowaną lampę błyskową o liczbie przewodniej „6”. Pełne naładowanie autorskiego akumulatora D-LI109 wystarcza na około 410 klatek. Korpus modelu posiada konstrukcję odporną na kurz i wilgoć. W zestawie aparat najczęściej dostarczany jest z uniwersalną optyką 18-55mm f/3.5-5.6.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pentax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pentax.
Kup Pentax KF kit 18-55
Aparat PENTAX KF Czarny + Obiektyw 18-55mm WR | 4 699 zł |
Aparat PENTAX KF Czarny + Obiektyw 18-55mm WR 1202 | 4 699 zł |
Pentax KF czarny (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 3 899 zł |
Lustrzanka Pentax KF Black + 18-55 WR | 3 899 zł |
- Poziom elektroniczny z dwiema osiami
Modyfikacje Pentax KF
Ceny na Pentax KF |
---|---|---|---|---|
Pentax KF kit 18-55 | od 3 899 zł | 5 oferty | ||
Pentax KF body | od 3 667 zł | 4 oferty |