Kamera lustrzana Pentax K-70 kit 50
Wideo 2Zdjęcia 57 |
Pentax K-70 kit 50
50 mmbody
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 25 MPix
Ogniskowa:50 mm
Przysłona obiektywu:f/1.8
Wideo:Full HD (1080p)
Rozdzielczość zdjęcia:6000x4000 px
Zakres ISO:100-102400
Zdjęcia seryjne:6 kl./s
Wyświetlacz:3 ''
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne K-70 kit 50
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pentax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pentax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pentax K-70 kit 50
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Obiektyw PENTAX SMC DA 50 mm f/1.8 | 599 zł |
Obiektyw PENTAX SMC DA 50 mm f/1.8 SMC DA 50MM F 1,8 | 599 zł |
Pentax standardowy DA 50mm f/1,8 | 599 zł |
Pentax 50 mm f/1.8 DA SMC (w magazynie!) | 719 zł |
Pentax standardowy DA 50mm f/1,8 | 599 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości aparatu fotograficznego Pentax K-70 kit 50:
- Poziom elektroniczny z dwiema osiami
Modyfikacje Pentax K-70
Ceny na Pentax K-70 |
---|---|---|---|---|
Pentax K-70 kit 50 | od 599 zł | 6 oferty | ||
Pentax K-70 body | od 3 730 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →