Kamera lustrzana Pentax K-3 III body
Wideo 21Zdjęcia 50 |
Pentax K-3 III body
18-55 mmbody
Matryca:APS-C (23x15.5 mm), 26 MPix
Wideo:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Rozdzielczość zdjęcia:6192x4128 px
Zakres ISO:100-1600000
Zdjęcia seryjne:12 kl./s
Wyświetlacz:3.2 ''
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne K-3 III body
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pentax 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pentax.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pentax K-3 III body
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pentax K-3 Mark III APS-C DSLR obudowa kamery pole widzenia 105x wizjer op | 8 476 zł |
Pentax K-3 III Srebrny + torba | 8 599 zł |
Pentax K-3 III body srebrny (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 8 599 zł |
Pentax K-3 III Srebrny + torba | 8 599 zł |
Lustrzanka Pentax K-3 Mark III Body (czarny) - Raty , Darmowa dostawa | 7 869 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Pentax K-3 III
Ceny na Pentax K-3 III |
---|---|---|---|---|
Pentax K-3 III kit 18-55 | od 9 337 zł | 2 oferty | ||
Pentax K-3 III body | od 7 869 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →